найближче море
 
 
Чернігів, вул. Старобелоуська 69
т. (0462) 930-800
Про нас

Перші виробничі потужності сучасного підприємства «Чернигівриба» були побудовані в 50-х рр.. минулого століття. Під час відновлення міста Чернігова після Другої світової війни було прийнято рішення про будівництво на тоді ще околиці міста, поруч з сел. Подусівка, нового промислового району, який включав в себе коптильний цех і ділянку для перевалки солоної риби. Це ще не було повноцінне рибопереробне виробництво, так як основною метою діяльності підприємства був розподіл привезеної солоної риби по торгівельній мережі Чернігівської області. Коптильний цех розглядався, як засіб консервування частини солоної продукції з метою продовження терміну її реалізації. Проте до честі будівельників, які створювали в ті часи підприємство, слід зазначити, що коптильні камери, побудовані більш ніж 50 років тому, після деяких ремонтів та дооснащення працюють і досі. Сьогодні підприємство «Чернигівриба» використовує класичну технологію копчення риби, яка вимагає великих трудових витрат і високої кваліфікації персоналу, однак дає неперевершений «натуральний» смак продукції.

В кінці 60-х рр.. було проведено масштабну реконструкцію «Рибсбиту», як тоді називалося підприємство. До коптильниго цеху було прибудовано цех засолення риби, а головне – побудовано склад-холодильник площею 1200 м2 із залізничним під’їзних шляхом. «Рибсбит» перетворився в повноцінне рибопереробне підприємство, яке отримало можливість здійснювати повний цикл виробництва рибних продуктів – від зберігання замороженої сировини до ії переробки в різні види продукції (солона, в’ялена риба, риба гарячого і холодного копчення).

Протягом 70-80-х рр.. відбувались розширення окремих виробничих площ, модернізація різних видів виробничого і допоміжного обладнання, модернізація автопарку. Завдяки цим заходам підприємство залишалося і продовжує залишатися найбільшим у Чернігівській області виробником і постачальником рибної продукції.

У 1995 р. було юридично створено Закрите акціонерне товариство «Чернігівське підприємство по переробці та реалізації рибних товарів «Чернигівриба », нині ПрАТ« Чернигівриба ».

У 2000-х рр.. на підприємстві була зроблена не дуже значна за обсягами, але дуже важлива за суттю, технологічна модернізація – замінено аміачне холодильне обладнання на сучасне фреонове, в результаті чого підприємство перестало нести потенційну техногенну загрозу, як жителям міста, так і навколишньому середовищу.

В даний час на підприємстві «Чернигівриба», завдяки знайденим інвестиціям, проводяться ремонт та дооснащення виробничих потужностей, приведення умов виробництва до відповідності всім вимогам технологічних норм. Продукція підприємства відрізняється високою якістю і, завдяки застосуванню класичних технологій переробки, найкращими смаковими властивостями і безпекою для споживача.

Підприємство «Чернигівриба» знаходиться в промисловій зоні, всього в 5 хвилинах їзди від центральної частини м. Чернігова, зі зручними під’їздами для вантажного транспорту з усіх транзитних автодоріг, що оперізують місто. Територія підприємства є відособленою і складає 2,14 га. На ній знаходиться 8 будівель ПрАТ, в т. ч. рибообробний цех загальною площею 1400 м2 (зі спеціалізованим охолоджуваним приміщенням площею 120 м2 для засолу риби, 8 коптильними і 2 вялочними камерами), будівля холодильного складу площею 2120 м2 з вантажною рампою на 10 автомісць (зокрема площа безпосередньо холодильних складів складає близько 1000 м2, які мають різні температурний режими -18 ° С), 3 складських і підсобних споруди загальною площею 1749 м2, трансформаторна підстанція, будівля магазин , двоповерхова адміністративна будівля площею 285 м2. «Чернигівриба» має власний парк спеціалізованих вантажних автомобілів, оснащених термофургонами і холодильним устаткуванням, в кількості 10 шт вантажопідйомністю від 0,6 до 13,5 т.

ПрАТ «Чернигівриба» має власну лабораторію, за допомогою якої вся продукція з риби обов’язково проходить вхідний санітарний та ветеринарний контроль, проводиться сертифікація якості. Крім того, на підприємстві постійно працює лікар ветеринарної медицини.

На сьогоднішній день наше підприємство співпрацює з багатьма установами міста, Чернігівської області і України. В першу чергу це, звичайно ж, магазини роздрібної торгівлі і різні державні установи. Наприклад, ми є постійним постачальником рибної продукції для дитячих оздоровчих закладів, санаторіїв, соціальних, медичних і освітніх установ міста Чернігова та області, окремих рітейлінгових мереж в центральних, східних і південних регіонах України.

Наші фахівці мають високий кваліфікаційний і професійний рівень. Штат підбирається дуже ретельно, тому що від цього багато в чому залежить і якість продукції, що випускається. Це стосується як керівної ланки виробництва, так і робітників рибообработкі. Основними критеріями відбору є відмінна професійна підготовка, любов до своєї справи, постійне вдосконалення своїх професійних навичок, освоєння нових технологій і рецептур.

Річна інформація емітента цінних паперів 2012 

Річна інформація емітента цінних паперів 2013

Річна інформація емітента цінних паперів 2014

Особлива інформація 2015

Річна інформація емітента цінних паперів 2015

Річна інформація емітента цінних паперів 2016

Особлива інформація 2017

Повідомлення про несвоєчасне розкриття особливої інформації

Річна інформація емітента цінних паперів 2017

Річна інформація емітента цінних паперів 2018

Річна інформація емітента цінних паперів 2019 (структура власності)

Особлива інформація: Відомості про зміну складу посадових осіб емітента 28.12.2020

Річна інформація емітента цінних паперів 2020 (структура власності) 03.03.2021

Схематичне зображення структури власності за 2020р. 03.03.2021

Асортимент нашої продукції дуже різноманітний і включає практично всі види промислової морської та океанічної риби, такі як: аргентина, горбуша, камбала, кета, лосось, минтай, мойва, окунь атлантичний, палтус, путасу, сайда, оселедець, скумбрія, хек та інші морепродукти найвищої якості, що дає нам можливість швидко і в повному обсязі задовольнити будь споживчий попит.

Наші покупці оцінили якість нашої продукції, яку можна придбати практично у всіх магазинах нашого міста та області, а також в супермаркетах інших міст України, а незабаром планується розширення географії поставок. Крім того, для поліпшення продажу нашої продукції проводяться рекламні акції та дегустації.

Девіз нашого підприємства: високоякісна сировина + натуральні спеції та добавки + унікальна рецептура + культура виробництва. Тому все так смачно!