найближче море
 
 
Чернігів, вул. Старобелоуська 69
т. (0462) 930-800
НовиниПрАТ «Чернігівським підприємством по переробці та реалізації рибних товарів «Чернігівриба» з 01 серпня 2012р. отримано СЕРТИФІКАТ на систему управління якістю ISO 9001:2009 стосовно виробництва рибної продукції. Стандарт ISO 9001 — одна із моделей управління діяльністю підприємства з метою вдосконалення результатів. Ним керуються підприємства, які прагнуть, щоб їхні товари чи послуги були стабільно якісними з точки […]


Раді вам повідомити, що за адресою вул. Войкова 10, відкрився наш новий магазин “Марлін”, в якому ви завжди можете придбати свіжу продукцію компанії ПрАТ “Чернигівриба”. У цьому ж магазині можна придбати будь-які інші продовольчі товари. Ласкаво просимо!


ПрАТ «Чернігівриба» розпочинає виробництво нового асортименту – овочевих салатів, які є чудовим доповненням до рибної продукції на Вашому столі. На даний час на прилавках – салати із морської капусти маринованої та з мідіями, салат «Сахалінській», салат «Морква по-корейські». Планується подальше розширення даного сегменту продукції.


Оновлено асортиментний ряд пресервної продукції. Нові смачні види – філе-оселедця слабосолоного у олії з грибами, з маслинами, з лимоном у банках ємкістю 200 г, 300 г та 500 г, мідії підкопчені в олії у банці 200 г, мойва тушкою в олії слабосолона та пряного посолу в банці 500 г. Вже у фірмових магазинах ПрАТ «Чернігівриба», […]


Розпочато співробітництво з мережею супермаркетів «ЕКО-маркет» у м. Чернігові. Тепер продукція ПрАТ «Чернігівриба» доступна і на полицях одних з найбільших продуктових супермаркетів міста – у «Мегацентрі» та на вул. Кільцевій біля «Епіцентру».


В фірмових магазинах ПрАТ «Чернігівриба» та фірмовій торговій точці на Центральному ринку акція – бичок свіжоморожений крупний за ціною 6,90 грн. за кг. Чудова пропозиція для столових та господарських потреб мешканців міста!


Пропозиція для гуртових споживачів: в продажу у значній кількості за цікавими цінами є свіжоморожена риба – бичок, тушка пеленгасу (розмірний ряд 1-2), лящ (розмірний ряд 1-1,5), лосось (виробництво Норвегія, розмірний ряд 5-6 та 6-7). Будемо раді Вашим заявкам.


У виробництво запущено нові види пресервної продукції – філе ставриди підкопчене з лимоном (баночка 200г), кілька пряного посолу (баночка 200г), філе оселедця зі спеціями “Ніжне” (баночка 400г), кілька слабосолона сухого посолу (фасовка 150г). Шукайте у фірмових магазинах ПрАТ “Чернигівриба” і магазинах міста.